Navigation  Pin?

Sale information
Terms of sale
Bid sheet (0)
Search this auction:

Browse all lots (1631)
  1. Provinical - GELDERLAND Graafschap 1141 - 1339 (1)
  2. Provinical - GELDERLAND Hertogdom 1339 - 1581 (20)
  3. Provinical - DE STATEN VAN GELDERLAND 1573 - 1585 (1)
  4. Provinical - GELDERLAND Provincie 1581 - 1795 (27)
  5. Provinical - GELDERLAND Heerlijkheden en steden (12)
  6. Provinical - HOLLAND Graafschap 1049 - 1581 (9)
  7. Provinical - HOLLAND Provincie 1581 - 1795 (36)
  8. Provinical - HOLLANDSE STEDEN (3)
  9. Provinical - WEST-FRIESLAND Het Gewest 1581 - 1795 (33)
  10. Provinical - ZEELAND Provincie 1580 - 1795 (11)
  11. Provinical - ZEEUWSE STEDEN (1)
  12. Provinical - UTRECHT BISDOM 1010 - 1528 (7)
  13. Provinical - DE STATEN VAN UTRECHT 1573 -1581 (1)
  14. Provinical - UTRECHT Provincie 1581 - 1795 (33)
  15. Provinical - FRIESLAND Graafschap 1038 - 1090 (1)
  16. Provinical - FRIESLAND Provincie 1581 - 1795 (23)
  17. Provinical - OVERIJSSEL Heerlijkheid 1528 - 1581 (1)
  18. Provinical - OVERIJSSEL Provincie 1581 - 1795 (17)
  19. Provinical - DEVENTER x KAMPEN x ZWOLLE (10)
  20. Provinical - DEVENTER (8)
  21. Provinical - KAMPEN (14)
  22. Provinical - ZWOLLE (10)
  23. Provinical - GRONINGEN Stad (4)
  24. Provinical - ORANGE (1)
  25. Provinical - LOTS (36)
  26. Southern Netherlands (55)
  27. Dutch Oversea Regions (29)
  28. BATAAFSE REPUBLIEK 1795 - 1806 (8)
  29. LODEWIJK NAPOLEON 1806 - 1810 (9)
  30. NAPOLEON I 1810 - 1813 (3)
  31. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - WILLEM I 1815–1840 (39)
  32. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - WILLEM II 1840–1849 (13)
  33. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - WILLEM III 1849–1890 (24)
  34. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - WILHELMINA 1890–1948 (51)
  35. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - JULIANA 1948–1980 (3)
  36. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN - BEATRIX 1980–2013 (2)
  37. LOTS (24)
  38. Ancient - CELTS (2)
  39. Ancient - GREEK COINS (23)
  40. Ancient - ROMAN REPUBLIC (4)
  41. Ancient - ROMAN EMPIRE (11)
  42. Ancient - BYZANTINE EMPIRE (7)
  43. Ancient - (1)
  44. Ancient - LOTS (13)
  45. WORLD Coins (354)
  46. Decorations (19)
  47. Medals (466)
  48. Paper money (88)
  49. Books (18)
  50. Miscelancious (45)

Schulman b.v.   |   Schulman Auction 353   |   24 June 2017
Online bidding ends:  23 June 2017 17:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 1022

Estimate: 4'000 EUR   |   Starting price: 3'200 EUR
HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - VREDE VAN BREDA tussen Frankrijk, Engeland, Denemarken en Nederland / PEACE OF BREDA 1667, by door Wouter Muller. Zilveren plaquettepenning. Gezicht op het kasteel van Breda, daarboven een engel ✻ HET OUD BREDAAS KASTEEL DOOR MULLERS VOND EN WERK VERTOONT VAN BINNEN EEN GEWENSTE VREEDE KERK. Kz. een voor de wind varend oorlogsschip met op de zeilen de wapens der Nederlanden, het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, op de achtersteven de Franse vlag ✻ HIER ZEILT HET VREDE SCHIP, OP ZILVER IN DE ZEE MET BLIIDE WIMPELS, VAN VIER GEKNOOPTE VREE.vL. II 559/538.1; Med. Ill. I 531.180; Pax 263.AR 82 mm. 77,57 g. Gegoten en gedreven penning met gebruneerde velden. RRR. Met meesterteken op de rand. Gereinigd exemplaar met enkele minieme randtikjes. We kennen van dit uiterst zeldzame stuk slechts enkele exemplaren Vrijwel prachtig