<< Previous lot Next lot >>
Lot 18

Estimate: 2'000 EUR   |   Starting price: 1'200 EUR Price realized: 7'000 EUR
Arsgitar (Sagunt). Dracma. (FAB. 2036) (ACIP. 1964). 2,70 g. Preciosa pátina. Rara y más así. EBC-.