<< Previous lot Next lot >>
Lot 2045

Estimate: 150 EUR   |   Starting price: 120 EUR Price realized: 140 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Louis XIII, 1610-1643. 1/4 Ecu 1643 L, Bayonne. 9,58 g. Duplessy 1332; Gadoury 27.
Sehr schön-vorzüglich