<< Previous lot Next lot >>
Lot 2082

Estimate: 300 EUR   |   Starting price: 240 EUR Price realized: 245 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Napoléon I, 1804-1814, 1815. 5 Francs 1811 A, Paris. 24,95 g. Dav. 85; Gadoury 584; Mazard 446.
Vorzüglich-Stempelglanz