<< Previous lot Next lot >>
Lot 2100

Estimate: 200 EUR   |   Starting price: 160 EUR Price realized: 220 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Napoléon III, 1852-1870. 5 Francs 1868 BB, Straßburg. 24,94 g. Dav. 96; Gadoury 739; Mazard 1496.
Vorzüglich-Stempelglanz