<< Previous lot Next lot >>
Lot 5017

Estimate: 600 EUR   |   Starting price: 480 EUR Price realized: 600 EUR
BELGIEN. BRABANT. Albert und Isabella von Spanien, 1598-1621. Double Albertin 1602, Antwerpen. 5,10 g. Delm. 145; Fb. 86; Vanhoudt 582 AN.
Sehr schön-vorzüglich