<< Previous lot Next lot >>
Lot 5037

Estimate: 300 EUR   |   Starting price: 240 EUR Price realized: 340 EUR
DÄNEMARK. KÖNIGREICH. Christian IX., 1863-1906. 20 Kronen 1873, Kopenhagen. 8,06 g Feingold. Fb. 295; Hede 8 A; Schl. 63.
Vorzüglich-Stempelglanz