<< Previous lot Next lot >>
Lot 5040

Estimate: 150 EUR   |   Starting price: 120 EUR Price realized: 180 EUR
DÄNEMARK. KÖNIGREICH. Christian IX., 1863-1906. 10 Kronen 1900, Kopenhagen. 4,03 g Feingold. Fb. 296; Hede 9 B; Schl. 74.
Vorzüglich-Stempelglanz