<< Previous lot Next lot >>
Lot 5057

Estimate: 400 EUR   |   Starting price: 320 EUR Price realized: 550 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Charles VIII, 1483-1498. Ecu d'or au soleil o. J. (1494), 2. Emission, Bourges. 3,46 g. Duplessy 575 A; Fb. 318.
Sehr schön-vorzüglich