<< Previous lot Next lot >>
Lot 5100

Estimate: 200 EUR   |   Starting price: 160 EUR Price realized: 205 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Louis XVIII, 1814, 1815-1824. 20 Francs 1814 A, Paris. 5,81 g Feingold. Fb. 525; Gadoury 1026; Mazard 655; Schl. 107.
Sehr schön-vorzüglich