<< Previous lot Next lot >>
Lot 2048

Estimate: -   |   Starting price: 200 EUR Price realized: 260 EUR
ALFONSO XII. Madrid. 25 pesetas. 1876*18-76. DEM. Cy17523. Rayita en reverso. MBC+/EBC-, brillo original