Hess Divo   |   Auktion 334   |   29 May 2018 Sort by Lot-NumberSort by Estimate

<< Previous lot Next lot >>
Lot 503

Estimate: 500 CHF   |   Starting price: 500 CHF Price realized: 500 CHF
SWITZERLAND. EIDGENOSSENSCHAFT. 5 Franken 1851 A, Paris. Dav. 376; HMZ 2­1197b.
Vorzüglich­Stempelglanz