Hess Divo   |   Auktion 334   |   29 May 2018 Sort by Lot-NumberSort by Estimate

<< Previous lot Next lot >>
Lot 521

Estimate: 100 CHF   |   Starting price: 100 CHF Price realized: 240 CHF
SWITZERLAND. SCHÜTZENTALER. Nidwalden. 5 Franken 1861. HMZ 2­1343d. 24,98 g.
Sehr schön­vorzüglich