Online bidding ends:  21 June 2018 10:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 6002

Estimate: 150 EUR   |   Starting price: 120 EUR Bid on this lot at the auctioneer's website
Provinz Fookien. 20 Cents 1896. 5,31 g. Kann 125 (dort 1898); L./M. 296.
Vorzüglich-Stempelglanz