Online bidding ends:  21 June 2018 10:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 6007

Estimate: 200 EUR   |   Starting price: 160 EUR Bid on this lot at the auctioneer's website
Republik. 1 Dollar Jahr 3 (1914). 26,78 g. Yuan Shih-Kai. Dav. 225; L./M. 63.
Vorzüglich-Stempelglanz