<< Previous lot Next lot >>
Lot 6082

Estimate: 200 EUR   |   Starting price: 160 EUR Price realized: 380 EUR
BULGARIEN. FÜRSTENTUM. Ferdinand, 1887-1908 (-1918). 10 Lewa 1894 KB, Kremnitz. 2,88 g Feingold. Fb. 4; Schl. 3.
Sehr schön-vorzüglich