<< Previous lot Next lot >>
Lot 2017

Estimate: -   |   Starting price: 60 EUR ---

GREEK COINS
Hemidracma. 338-315 a.C. BEOCIA. Anv.: Escudo Beocio. Rev.: B - OI. Ánfora. 2,36 grs. AR. Ligera pátina. Cy-1920. MBC-.