<< Previous lot Next lot >>
Lot 2

Estimate: 150 EUR   |   Starting price: 90 EUR ---
Keltische Münzen. Potin ca. 1. Jhdt. v. Chr., 3.23 g. 17.8 mm. vgl. Dembski, S.66 № 235. Schön-sehr schön