Online bidding ends:  6 September 2018 18:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 3

Estimate: 150 EUR   |   Starting price: 90 EUR
Keltische Münzen. GALLIA. Potin ca. 1. Jhdt. v. Chr., 3.51 g. 18.6 mm. Castelin, S.70 № 569ff. Schön-sehr schön