Online bidding ends:  7 September 2019 08:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 360

Estimate: 75 EUR   |   Starting price: 68 EUR
Rubel 1764, St. Petersburgschön/sehr schön, Randfehler Bitkin 186. Davenport 1683.