<< Previous lot Next lot >>
Lot 82

Estimate: 500 EUR   |   Starting price: 400 EUR Online bidding closed

Bayern. Maximilian I., als Kurfürst 1623-1651.

Madonnentaler 1625. Hahn 107, Davenport 6070.

Schöne Patina. Vorzüglich