<< Previous lot Next lot >>
Session I, Lot 2780

Estimate: -   |   Starting price: 85 EUR Online bidding closed
Gelderland
Leeuwendaalder Gelderland 1599. Zeer Fraai -.
CNM 2.17.103. Delm. 831.