<< Previous lot Next lot >>
Session I, Lot 2786

Estimate: -   |   Starting price: 50 EUR Online bidding closed
Gelderland
1 Gulden Gelderland 1736. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.17.154. Delm. 1178.