Aureo & Calicó, S.L.   |   Auction 316 – On-line auction   |   16 October 2018 Sort by Lot-NumberSort by Estimate
Online bidding ends:  16 October 2018 08:00 CEST

  Next lot >>
Lot 3001

Estimate: 30 EUR   |   Starting price: 20 EUR
(s. IV a.C.). Zeugitana. Cartago. AE 16. (S. 6444 var). 2,57 g. Pátina verde. MBC+.