Aureo & Calicó, S.L.   |   Auction 316 – On-line auction   |   16 October 2018 Sort by Lot-NumberSort by Estimate

<< Previous lot Next lot >>
Lot 3018

Estimate: 450 EUR   |   Starting price: 350 EUR ---
(65 d.C.). Nerón. Sestercio. (Spink 1957 var) (Co. 86 var) (RIC. 395). 28,64 g. Pátina verde. MBC+/MBC.