Online bidding ends:  31 January 2019 08:30 CET

<< Previous lot Next lot >>
Lot 76

Estimate: 2'500 EUR   |   Starting price: 2'000 EUR
BRANDENBURG-PREUSSEN. PREUSSEN, KÖNIGREICH. Friedrich Wilhelm III., 1797-1840. Friedrichs d'or 1807 A. 6,64 g. Divo/S. 154; Fb. 2422; Old. 209; Schl. 535.
GOLD. Hübscher Prägeglanz, vorzüglich-Stempelglanz