Online bidding ends:  31 January 2019 08:30 CET

<< Previous lot Next lot >>
Lot 85

Estimate: 3'000 EUR   |   Starting price: 2'400 EUR
BRANDENBURG-PREUSSEN. PREUSSEN, KÖNIGREICH. Wilhelm I., 1861-1888. 1/2 Vereinskrone 1866 A. 5,55 g. Divo/S. 174; Fb. 2440; Old. 435; Schl. 650.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz