Online bidding ends:  31 January 2019 08:30 CET

<< Previous lot Next lot >>
Lot 92

Estimate: 2'000 EUR   |   Starting price: 1'600 EUR
BRAUNSCHWEIG UND LÜNEBURG. BRAUNSCHWEIG-WOLFENBÜTTEL, FÜRSTENTUM. Wilhelm, 1831-1884. Vereinskrone 1858 B. 11,10 g. Divo/S. 69; Fb. 750; Schl. 225.
GOLD. R Winz. Randfehler, vorzüglich