Online bidding ends:  24 January 2019 14:30 CET

<< Previous lot Next lot >>
Lot 50

Estimate: 325 EUR   |   Starting price: 250 EUR
Colonia Patricia (Córdoba). Octavio Augusto. Dupondio. (FAB. 1988) (ACIP. 3356). 20,19 g. Pátina verde. MBC+.