Online bidding ends:  24 January 2019 14:30 CET

<< Previous lot Next lot >>
Lot 483

Estimate: 500 EUR   |   Starting price: 300 EUR
1811. Fernando VII. Cádiz. CI. 2 escudos. (Cal. 176). 6,75 g. Busto laureado y drapeado. Atractiva. Escasa. MBC+/EBC-.