<< Previous lot Next lot >>
Lot 6036

Estimate: 250 EUR   |   Starting price: 200 EUR Price realized: 260 EUR
FRANKREICH. KÖNIGREICH. Napoléon I, 1804-1814, 1815. 20 Francs AN 12 (1803/1804) A, Paris. 5,81 g Feingold. Fb. 487; Gadoury 1021; Mazard 417; Schl. 6.
Sehr schön-vorzüglich