Online bidding ends:  26 April 2019 08:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 26

Estimate: -   |   Starting price: 500 CHF
CHF
Preussen 1888 A
PREUSSEN, Wilhelm II., 1888-1918, 5 Mark 1888 A, J.101, Silber 27.77g KM 513 sehr schön bis vorzüglich