Online bidding ends:  26 April 2019 08:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 80

Estimate: -   |   Starting price: 300 CHF
CHF
Malta 1757
Malta Emanuel Pinto, 1741-1773. 30 Tari 1757. 28.91 g. Schembri 4. Dav. 1600. sehr schön bis vorzüglich