Online bidding ends:  26 April 2019 08:00 CEST

<< Previous lot Next lot >>
Lot 81

Estimate: -   |   Starting price: 150 CHF
CHF
Malta 1789
Malta Emmanuel de Rohan, 1775-1797. 30 Tari 1789. Dav. 1608, Restelli 26. Hübsche Patina,

sehr schön­vorzüglich