<< Previous lot Next lot >>
Lot 443

Estimate: 200 EUR   |   Starting price: 120 EUR ---
RESTAURIERTES REICH
ANDRONICUS II. PALAEOLOGUS & MICHAEL IX. PALAEOLOGUS (1295-1320)
AE Assarion, Constantinopolis. +KVPIE CWCON TγC BACILEIC / IC-XC. Büste Christi mit Nimbus en face. Rs: AVTOKPATO-[ITAKMUÈ] (sic !) (Legende verwildert). 1,64g. Vorzüglich.